Notebook Tamir Forumu

Balıkesir Bilgisayar Tamir Servisi

Gönderen Konu: Duyuru !  (Okunma sayısı 306 defa)

Çevrimdışı Tamer Teknik Servis

• Yönetici
  • Kıdemli Üye
  • Ülke: tr
    • www.ttservis.net
Duyuru !
« : 08 Mart 2019, 14:42:22 »
Herkese Kolay gelsin.Bu forum meslektaşlarımıza destek amaçlı kurulmuştur,herhangi bir çıkarımız yada reklam desteğimiz yoktur.500 küsür üyeyi geçtik,lakin herkes bulduğu bios vb. dosyayı indirip gidiyor,bunu engellemek adına forumda bulunan bios vb. eklentileri indirebilmek için,her üyenin en az 5 dosya (bios vb.çalışır dosyalar) ekleme kriteri getirdik.5 dosya (bios vb.) yüklemeyen üyeler forumdaki eklentileri göremeyecek ve indiremeyecektir ! Kolay gelsin

Herkese Kolay gelsin.Bu forum meslektaşlarımıza destek amaçlı kurulmuştur,herhangi bir çıkarımız yada reklam desteğimiz yoktur.500 küsür üyeyi geçtik,lakin herkes aradığını alıp gidiyor,bunu engellemek adına forumda bulunan bios vb. eklentileri indirebilmek için,her üyenin en az 5 dosya (bios vb.çalışır dosyalar) ekleme kriteri getirdik.5 dosya (bios vb.) yüklemeyen üyeler forumdaki eklentileri göremeyecek ve indiremeyecektir ! Kolay gelsin

Çevrimdışı skassas

• Üye
  • **
Ynt: Duyuru !
« Yanıtla #1 : 26 Mart 2019, 09:26:53 »
Yüklemeyi nasıl yapıyoruz sayın yöneticim. Yandex'e atıp link mi veriyoruz. Foruma upload mı yapıyoruz? Upload olayını bulmadım ben. Nasıl yapıyoruz?

• Yönetici
  • Kıdemli Üye
    • www.ttservis.net
« Yanıtla #2 : 26 Mart 2019, 17:13:22 »
 yanıtlaya basıp alttaki "Ekler ve diğer seçenekler" e tıklayıp dosya seç kısmından yüklüyoruz.

Çevrimdışı skassas

• Üye
  • **
« Yanıtla #3 : 27 Mart 2019, 14:45:25 »
Bende bu şekilde. O yüzden sorduydum. Hala yanı  ;D

Linkleri görebilmeniz için izniniz yok! Üye ol veya Giriş yap

• Yönetici
  • Kıdemli Üye
    • www.ttservis.net
« Yanıtla #4 : 30 Mart 2019, 17:07:00 »

şimdi deneyin

Çevrimdışı skassas

• Üye
  • **
« Yanıtla #5 : 31 Mart 2019, 15:59:24 »
Oldu teşekkürler.

şimdi deneyin

Çevrimdışı sempaticafe

• Üye
  • **
« Yanıtla #6 : 26 Haziran 2019, 18:44:55 »
Herkese Kolay gelsin.Bu forum meslektaşlarımıza destek amaçlı kurulmuştur,herhangi bir çıkarımız yada reklam desteğimiz yoktur.500 küsür üyeyi geçtik,lakin herkes bulduğu bios vb. dosyayı indirip gidiyor,bunu engellemek adına forumda bulunan bios vb. eklentileri indirebilmek için,her üyenin en az 5 dosya (bios vb.çalışır dosyalar) ekleme kriteri getirdik.5 dosya (bios vb.) yüklemeyen üyeler forumdaki eklentileri göremeyecek ve indiremeyecektir ! Kolay gelsin

Herkese hayırlı işler, bol kazançlar.
1997 yılında sektöre internet cafe ile başladım.
2008 yılında teknik servis hizmetlerine dönüş yaparak nasibimizi kazanmaya çalışıyoruz.
Asus bios aratırken foruma denk geldim. Yıllardır aynı üyelik ismi ile  birçok forum da elimizden geldiğince destek vermişimdir.
Notebook tamir konusunda elimizden geleni, bildiğimizi paylaşmayı siz değerli esnaf arkadaşlarımla paylaşmaya hazırım.
Tamer ustam 5 bios kuralına şu kuralı da ekleseniz nasıl olur ? mevcut bios listesi bir txt listesi olsa liste de olanı değil de olmayanları upload etsek ? naçizane fikrimi belirmek istedim kusura bakmayın. Saygılarımla.

Çevrimdışı sempaticafe

• Üye
  • **
« Yanıtla #7 : 26 Haziran 2019, 18:58:54 »
Arşivim de olanlar.
« Son Düzenleme: 26 Haziran 2019, 19:06:10 Gönderen: sempaticafe »

• Yönetici
  • Kıdemli Üye
    • www.ttservis.net
« Yanıtla #8 : 01 Temmuz 2019, 10:07:31 »

Herkese hayırlı işler, bol kazançlar.
1997 yılında sektöre internet cafe ile başladım.
2008 yılında teknik servis hizmetlerine dönüş yaparak nasibimizi kazanmaya çalışıyoruz.
Asus bios aratırken foruma denk geldim. Yıllardır aynı üyelik ismi ile  birçok forum da elimizden geldiğince destek vermişimdir.
Notebook tamir konusunda elimizden geleni, bildiğimizi paylaşmayı siz değerli esnaf arkadaşlarımla paylaşmaya hazırım.
Tamer ustam 5 bios kuralına şu kuralı da ekleseniz nasıl olur ? mevcut bios listesi bir txt listesi olsa liste de olanı değil de olmayanları upload etsek ? naçizane fikrimi belirmek istedim kusura bakmayın. Saygılarımla.

Hoşgeldiniz.Desteğiniz için teşekkürler.Mevcut bir bios listesi yok,sürekli yeni bioslar ekleniyor,ayrıca forum veritabanından eklerin txt listesi nasıl alınır bilemiyorum,sürekli eklenenler olacağından böyle bir listeyi güncel tutabilmekte zor.

Çevrimdışı ulusoypc07

• Üye
  • **
« Yanıtla #9 : 05 Eylül 2019, 15:38:35 »
SELAMLAR HERKESE

ELİMDEKİ SAĞLAM OLAN ARŞİVDEN  VAKİT BULDUKÇA PAYLAŞIM YAPMAYA VE İSTEK OLURSA PAYLAŞMAYA ÇALIŞIRIM.
VERMİŞ OLDUĞUNUZ DESTEĞE BİZDE DESTEK VE YARDIMCI OLALIM.
TEŞEKKÜRLER TAMER HOCAM.
İYİ ÇALIŞMALAR HAYIRLI İŞLER.

Balıkesir Bilgisayar Tamir Servisi